Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Закарпатські замки, терми і вино (тур в Карпати)

Тернопіль – Мукачево (замок, музей меду) – Берегово (термальні джерела) – Ракошино (монастирська сироварня) – Невицьке (руїни замку) – Ужгород (замок, музей архітектури) – Чинадієво (палац графів Шенборнів, замок Сент-Міклош) – Тернопіль

Далеко за горами Карпатами притулився край, овіяний легендами та населений містичними істотами. Цей куточок України багатий на мальовничу природу і культурні пам’ятки. Зелені ліси, чисте гірське повітря, численні мінеральні джерела, надзвичайно велична краса Карпатських гір, полонин і привітність закарпатських людей – все це чекає Вам на цьому маршруті. А ще дегустація смачнющого закарпатського вина після відвідування замків. Що може бути кращим цього?!

Детальна програма туру тут Закарпатські замки

 

Рубрики: ЗАМКИ


(4,75, проголосувало: 4)
Loading...

4 відповіді до “Закарпатські замки, терми і вино (тур в Карпати)”

 1. Наталя С. :

  Всі ми любимо дивитися фантастичні фільми про подорожі у просторі і у часі. Мандрівки з Вояж.ЮА набагато цікавіші. Христина настільки цікаво розповідає про історію замків, фортець, що здається що ти потрапляєш у ті часи. Цікавий і активний відпочинок. Чудова організація подорожей (перевезення, проживання), душевна, оптимістична, весела атмосфера. Подорожуйте, це найкращій відпочинок.

  • ТА "Вояж.UA" :

   Дякую, Наталя. Мені приємно. Стараюся, щоб було цікаво усім від маленьких і до найстарших ))

 2. Tanya :

  Насправді я дуже хотіла побувати на Закарпаті, і мрії здійснюються завдяки Туристичній Агенції “Вояж”. Я хочу подякувати Христинці, яка “заразила” мене такими поїздками. Ми чудово провели цих 3 дні на Закарпаті, була дуже хороша компанія, погодка просто суперова. Побували на дегустанії меду і медовухи – вона там дуже смачна, на дегустації вина, Ізабелла просто чудова( це на мій смак). На термальних джерелах ми добряче попарили косточки.
  Я рекомендую всім цю поїздку, там можна отримати багато задоволення. Звертайтесь в Туристичну Агенцію “Вояж” Вам там допоможуть обрати гарний відпочинок на мальовничій Україні.
  ПРОХАННЯ!!! Якщо Вам не подобається робота гіда, підійть і все спокійно обговоріть, не варто перед всіма показувати свою “корону”, вони теж люди і переживають за кожен переїзд. Будьмо людьми і скокійно насолоджуєтесь нашими рідними красотами.
  Всім гарного відпочинку.

  • ТА "Вояж.UA" :

   Дякую за відгук, за компанію і особливо ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ 🙂 Подорожуймо разом і надалі, я ще маю козирі в рукаві 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку