Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Закордонні узбережжя

Хто хоча б раз не уявляв собі морське узбережжя з білосніжним піском сидячи на роботі за монітором? Адже інколи так хочеться втекти від робочих буднів туди, де пальми нависають над океаном, де сонце обіймає ніжним теплом, а навколо чути лише монотонний заспокійливий шум прибою … В такі хвилини не поспішайте повертати себе до реальності.

Періодичний відпочинок на морі – не забаганка, а скоріш необхідність. Таким чином можна впевнено та результативно позбавитися від поганого настрою, апатії, депресій, поліпшити самопочуття, назавжди забути про синдром хронічної втоми.

Путівка на море – це не лише сонце та пляж, а й досить очевидні переваги:

  • Морські процедури сприятливо впливають на шкіру, на загальний стан нервової системи, на імунітет. Таким чином вони комплексно зміцнюють увесь організм.
  • Морською водою корисно промивати горло та ніс. Йод та солі у складі забезпечують найкращу природну дезінфекцію, допомагають боротися із хронічними порушеннями та захворюваннями, працюючи ліпше багатьох спеціальних ліків. Існують навіть аптечні препарати на основі морської води.
  • Неможливо переоцінити значення морської солі для краси. Вона покращує стан шкіри, нігтів, зміцнює та насичує їх корисними компонентами.
  • Під час перебування на морі організм насичується йодом, якого особливо потребує щитоподібна залоза – центр усіх залоз внутрішньої секреції.

Корисні навіть звичайні прогулянки у моря, босоніж по піску чи гальці, замість природної рефлексотерапії.

 Боїтеся помилитись з вибором? Ми знаємо, які напрямки популярні цього року, а де не зустрінете наших співвітчизників))), де зараз сонячно, а де сезон дощів. Розкажемо про всі ізюминки і секрети досвідчених туристів і вбережемо вас від помилок.

     

Рубрики: ВОДОЙМИ | ЄВРОПАLoading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку