Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Закордон

Не втомлюємось вас переконувати, що найбюджетніший варіант подорожей для дорослих і дітей — автобусні мандрівки. Швидко, зручно та бюджетно. А як інакше, адже за короткий час Ви маєте унікальну можливість побувати одразу в декількох країнах (переважно автобусні тури захоплюють одразу декілька країн) та ознайомитися з їхніми особливостями, культурою, історичною спадщиною, традиціями… Повірте – це унікальна пригода, яку захочеться повторювати неодноразово. Автобусні тури в Європу з України – ідеальний вибір для допитливих туристів, які люблять пізнавати щось нове.  Відправившись в  екскурсійні тури, ви відкриєте для себе сучасну та середньовічну Європу з дивовижною архітектурою, багатьма об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і неймовірними пейзажами.

Якщо Ви не любите такого активного відпочинку і Вам більше довподоби пасивний відпочинок на пляжі, то і з цим ми можемо Вам допомогти. Адже інколи так хочеться втекти від робочих буднів туди, де пальми нависають над океаном, де сонце обіймає ніжним теплом, а навколо чути лише монотонний заспокійливий шум прибою … В такі хвилини не поспішайте повертати себе до реальності. Періодичний відпочинок на морі – не забаганка, а скоріш необхідність. Корисні навіть звичайні прогулянки у моря, босоніж по піску чи гальці, замість природної рефлексотерапії.

Боїтеся помилитись з вибором? Ми знаємо, які напрямки популярні цього року, а де не зустрінете наших співвітчизників))), де зараз сонячно, а де сезон дощів. Розкажемо про всі ізюминки і секрети досвідчених туристів і вбережемо вас від помилок.

     

Останні відгуки
підписатися на розсилку