Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» В гості до підземного царства

Тернопіль – Більче Золоте (печера «Вертеба») – Королівка (печера «Оптимістична») – Тернопіль

В Україні є свої унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, зробити гарні фото напам’ять та знову закохатися. Ці унікальні місця – це печери, що називаються восьмим чудом світу, царством одвічної темряви. Володіння таємничого й непізнаного відкриються тим, хто наважиться на подорож підземними лабіринтами, створеними самою природою. Ну то як?

Детальна програма туру тут В гості до підземного царства

        

Рубрики: ПЕЧЕРИ


(4,80, проголосувало: 5)
Loading...

4 відповіді до “В гості до підземного царства”

 1. Світлана сказав:

  Дуже дякую за поіздку в печери було екстримально – круто чудова компанія хороший настрій мега круті враження,вагон емоцій,хороші спогади.
  Подорожуйте це дуже круто

 2. Іра сказав:

  Подорож до печер – це як перехід у інший світ, у інший вимір, а також спосіб випробувати себе, можливість перебороти власні страхи і дізнатись багато нового. Дуже рекомендую відвідати печери любителям активного відпочинку. І раджу це зробити з туристичною агенцією “Вояж.UA ” та екскурсоводом Христиною, тоді ваша подорож буде чітко спланованою, цікавою, безпечною.

 3. Ольга сказав:

  Дуже сподобалась поїздка в печери. Екскурсовод чудовий, надала всю необхідну інформацію. В печері одразу відчувається особливе повітря та атмосфера, тому рекомендую.

 4. Марійка сказав:

  Все було весело, цікаво і позитивно! Гарна організація, цікавий екскурсовод, чудовий водій. Під землею світ зовсім інший, а кажани були досить привітними:)))). Відкрила для себе нові враження! Подорожуйте своїм краєм! Туристичній агенції “ВОЯЖ UA” зичу процвітання, відкриття нових туристичних маршрутів, вдячних клієнтів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку