Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» В гості до Острозьких

Тернопіль – Острог (замок, академія, луцька та турецька брами, музей книги, синагога) – Межиріч (монастир) – Тернопіль

Он стоять столітні мури,

Не знесли їх війни-бурі.

Бо жили у Острозі

Мужні воїни-князі.

Тож ворожії навали

Тут хоробро відбивали.

На невеликій території сучасного міста розташовано багато пам’яток архітектури, храми різних конфесій, декілька музеїв та сучасний вищий начальний заклад – Острозьку академію. Поряд з Острогом є цікаві туристичні об’єкти у Межирічі, Новомалині, Ізяславі та Вілії. У свій час місто відвідували Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш, Микола Костомаров, Михайло Коцюбинський та інші. Запрошуємо відвідати і вас.

Детальна програма туру тут В гості до Острозьких

  

Рубрики: ДЛЯ ДІТЕЙ | ЗАМКИ | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

4 відповіді до “В гості до Острозьких”

 1. Інна :

  В суботу 31.03.2018р їздили в гості до Острозьких. Було дуже пізнавально.За один день ми встигли побувати в Дубно(замок), Острозькій академії, Острозькому замку та чоловічому монастирі с.Межиріч. Дітям дуже сподобалось в академії. Команда Христини як завжди на висоті!

 2. Наталя Попадюк :

  Нам подорож дуже сподобалася. Екскурсія була цікавою і пізнавальною, а гід Іринка доклала максимум зусиль, щоб ми не скучали. Вона молодець!!! Особливо сподобалась Острозька академія! Дякую вам, що даєте можливість подорожувати Україною.

 3. Валентина :

  Дякую вам за організацію такого цікавого маршруту. Довго збиралася в Остріг на екскурсію і завдяки вам здійснилося бажання. Все сподобалося, цікаві екскурсії. Взагальному залишилися приємні враження. Дякую вам.

 4. Надія :

  велике дякую вашій туристичній фірмі за цікаві екскурсії! Я з вами не вперше. Тому мушу констатувати той факт, що ви успішно та динамічно розвиваєтесь! Екскурсію до Острога я дуже чекала. Мої очікування перевершили побачене та почуте! Щире дякую Іринці та Володі! Все було чудово! Навіть дощова погода відступила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку