Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Твердині Волині

Тернопіль – Клевань (Тунель Кохання) – Луцьк (замок) – Дубно (замок) – Тараканів (воєнний форт) – Тернопіль

«Волинський край, священний край
Тут весни квітнуть зазвичай,
Співає літо, зими сплять.
Діди про вічність гомонять.»

Багата Волинська земля архітектурою, замками, храмами, природними пам’ятками, ділиться своїми скарбами із всіма бажаючими, розповідає легенди, відкриває таємниці. Кожен хто візьме участь у подорожі по цьому маршруті, відкриє для себе таємниці воєнного форту, підземелля Дубенського замку, красу та чарівність тунелю Кохання. Це все варте Вашого часу та уваги.

Детальна програма туру тут Твердині Волині

   

Рубрики: ЗАМКИ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

9 відповідей до “Твердині Волині”

 1. Інна :

  Екскурсія дуже інтересна . Організація відпочинку на вищому рівні. Ніхто не сумував. Кожний щось для себе взяв. Дякую. Дальше так тримати

 2. Наталя :

  Надзвичайно цікава екскурсія, виличні замки з цікавою історією. Всі споруди різні по будові і призначенню, тому подорож була дуже цікавою і пізнавальною. Хочу зазначити, що висока професійна підготовка гідів агенції “Вояж. ua”, також комфортний транспорт. Дуже дякую. Чекаю нових маршрутів подорожей.

 3. Стас :

  Цікава програма та екскурсії. Все надзвичайно цікаво та захопливо. Поїздка пройшла швидко та не замітно. Залишились тільки позитивні емоції

 4. Олег :

  Було дуже цікаво, є на що подивитись . Дякую за позитивні емоції

 5. Надія :

  Щиро дякую Христині за гарно організований одноденний тур “Твердині Волині”. За один день ми з групою відвідали чотири визначних пам’ятки: Дубенський замок – фортецю, територія якого чиста та доглянута, величний замок Любарата в Луцьку, неймовірне місце, яке входить в сотню чудес світу – Тунель кохання та на завершення подорожі – оборонну споруду Тараканівський форт над річкою Іква. Дякую екскурсоводові Роману за те, що завдяки йому ми розширили свій кругозір та отримали масу позитивних емоцій і незабутніх вражень.Процвітання вам та вдячних туристів і до зустрічі на нових маршрутах!

 6. Юлія :

  Щиро вдячна за дуже цікаву, змістовну, пізнавальну подорож “Твердині волині”. Отримала велике задоволення від побаченого. Гарну атмосферу створив гід Роман дуже дякую. Дякую турагенції за комфортабельний транспорт, підготовлених гідів. Удачі агенції у розвитку…

 7. Надія :

  Було надзвичайно красиво, цікаво, захоплююче….Дякуємо Христині за таку прекрасну подорож …😊

 8. Svitlana :

  Дуже дякуємо за поїздку. Дещо змучені, тому що дуже насичена програма,але задоволені. Нам Дуже сподобалась пані Галя. За все дуже дякуємо.

 9. Ольга :

  Вдячні щиро за пізнавальну,об’ємну,цікаву екскурсію”Твердині Волині”кожна локація запам’яталася по-своєму.Цікаві розповіді гіда,таємничий Тараканів форт,орган церкви св.Петра і Павла,Тунель кохання залишили незабутнє враження.дякуємо за хорошу організацію всієї команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку