Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

МЕНЮ

» Таємниці львівських фортець

По-королівському приймаючи гостей, 
Ти хлібом-сіллю радо зустрічаєш, 
Свій щит і меч, знімаючи з плечей, 
Столи святкові щедро застеляєш. 

Різні вони: рівнинні і на пагорбах, баштового та бастіонного типу. Більшість замків Львівщини ще дерев’яними було закладено нашими далекими предками — галицько-волинськими князями, потім привласнено й розбудовано польськими магнатами, які за походженням, переважно, що відзначають і польські історики, походять із руської, тобто української шляхти.

Детальна програма туру тут Таємниці львівських фортець

 

Рубрики: ЗАМКИ


(4,67, проголосувало: 3)
Loading...

3 відповіді до “Таємниці львівських фортець”

 1. Сашко сказав:

  Як добре що за один день так багато можна побачити історичних місць! Усе в житі не випадковість, іноді варто вирватися з міста. Ці вихідні подорож по Золотій Підкові Львівщини (Олеський, Золочівський замки та Підгорецький замок (палац) + Костел Св. Йосипа біля нього) насичені і цікаві, просто словами не описати, краще самому все побачити!
  Організатор Христина – це хороший знавець історії, цікаво розповідає усе. У дорозі навіть музику не потрібно включати, цікаво слухати Її.
  І ціна “маленької відпускти” не є висока.
  За кордоном теж багато цікавого є, але наше рідніше і блище.
  Спробуйте, і Ви не пожалкуєте!

  Щиро дякую!

  • ТА "Вояж.UA" сказав:

   Дякуємо за такі теплі слова)))) Нам приємно, що Вам сподобалось. Чекаємо наступних зустрічей – ми ще маємо що Вам показати.

 2. Людмила Яківна сказав:

  4-Б клас ТЗОШ 8 висловлює подяку ТА “Вояж.UA”, і безпосередньо організатору-екскурсоводу Щербіні Христині, за організацію екскурсійного туру “Таємниці львівських фортець” , який відбувся 19.05.18 р. Поїздка була дуже пізнавальна і насичена екскурсійними об’єктами. Інформація, яка подавалась під час екскурсії була досить цікавою. Транспортний засіб також був належного рівня. Всі залишились задоволені екскурсією. Дякуємо )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку