Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Сивоволосі свідки давнини

Тернопіль – Збараж (замок) – Вишнівець (палац) – Кременець (замкова гора і руїни)– Білокриниця (палац) – Тернопіль

«Козацького роду святий оберіг,
Колиска відваги й наснаги» – так можна сказати про кожен замок, який Ви відвідаєте під час цієї мандрівки. Замки, що неодноразово ставали притулком для мешканців міст, стіни, що були повалені завойовниками, історичні події та легенди, що витають навкруг могутніх твердинь варті поклону і поваги кожного з нас. Подорож замками допоможе глибше пізнати історію краю та відкрити для себе багато таємниць та невідомих фактів.

Детальна програма туру тут Сивоволосі свідки давнини

   

Рубрики: ЗАМКИ


(4,00, проголосувало: 3)
Loading...

7 відповідей до “Сивоволосі свідки давнини”

 1. Олексій :

  Дякуєм Христині за чудову подорож, бажаємо успіхів. Олексій, Київ

 2. Людмила :

  Ідеально підібраний маршрут, побачили палаци та замки Тернопільщини, час проминув непомітно, не встигли навіть втомитись))) подяка гіду Софії та водію Володимиру за високий професіоналізм, гарний настрій, який супроводжував нас протягом всієї подорожі.

 3. Оксана :

  Програма туру непродумана від слова зовсім. Не додавайте зайвої фігні там, де часу і так бракує. 2 години на Збараж, Карл… 2! Ви серйозно?
  Відсутність кондюка.. На вулиці +30, а в бусі +40…таке собі задоволення, правда?
  Не робіть так більше.

 4. Юля Гордій :

  відвідала подорож 22 серпня. Сподобалось в основному завдяки гіду Софіяї. Дякую за неймовірні емоції, за незабутні враження, чудову атмосферу. Це дійсно моменти, які залишаються з нами на все життя в наших спогадах. Все було чудово, прекрасно і просто фантастично. Чекаю наступні пригоди з вами!

 5. Наталя :

  Збараж і Вишнівець прекрасні, я отримала море задоволення.♥️ Щодо іншого, то перша локація, як на мене, потребує корекції: церква дуже гарна, але дорога до неї- суцільна травматологія: в каменюках, в гору, та ще й в спеку- дуже важка. А та хресна дорога “туди і звідти”, то взагалі… її варто робити виключно за бажанням. Я б точно не пішла, якби була поперджена, бо таку смугу перешкод в спеку можна і не пережити. Те ж про зупинку в полях. На Білокриницю хотілося б більше часу, там гарно. Словом, маршрут хороший, але, на мою думку, забагато всього, варто трози розвантажити. (nerd)

 6. Світлана :

  Трошки було все ” прискорено”, не хватало часу спокійно роздивитись, але в загальному все сподобалось. Чекаємо наступних турів, бо знаємо, що з вами добре 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку