Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Романтичні легенди Софіївки

Тернопіль – Умань (підземелля Василіанського монастиря, дендропарк «Софіївка») – Вінниця (фонтан «Рошен», музей Пирогова, планетарій, оглядова екскурсія містом) – Меджибіж (замок) – Тернопіль

Наче стрічка в’ється річка-
Це тече Південний Буг.
До водиці верби гнуться
Зеленіє все навкруг.

Неперевершена «Софіївка»… – довгі тінисті алеї, сквери, фонтани, чудесний ландшафт, прогулянка парком запам’ятається на довгий час, а якщо поєднати її із відвідуванням музею-садиби Пирогова, фортеці Білий Лебідь, то Ваша подорож Поділлям стане дійсно неповторною і багатою на позитивні враження.

Детальна програма туру тут Романтичні легенди Софіївки

       

Рубрики: ЗАМКИ | МІСТАLoading...

6 відповідей до “Романтичні легенди Софіївки”

 1. Аня Стецько :

  Дуже дякую за поїздку. Нам дуже сподобалось . Багато дізналася цікавого. Моя Діана цілий вечір розказувала всім про планетарій.Дуже класна поїздка.

 2. Nadiia Boiko :

  Багато подорожую, але у Вінниці вперше. Софіївка чудова, фонтани особливі, мабуть перевершують дубайські в ОАЕ. Дякую Христині за добре організовану поїздку! Ярослав водій також молодець! Гадаю, що приємні спогади стануть причиною наступних поїздок!

 3. Юрій Капаціла :

  Ми хотіли якось нетрадиційно відсвяткувати Людмили і нам це вдалося, завдяки Вам!!!!!!!!!!!!!!! Дуже дякуємо, все було дуже і дуже гарно! Враження від поїздки лише позитивні, в першу чергу завдяки Христині – фахівцеь, креативна, хоче вчитися, уважна до людей, ініцативна, комунікабельна, знайде вихід з будь-якої ситуації ну і просто дуже хороша людина!!! Водій Ярослав – це також унікум – мовчазний, скромний, але… як їздить!!! Ну і дуже толерантний, максимально уважний до пасажирів. Таке враження, що дорогу родину везе 🙂 Резюме: дякуємо ВАМ, добра ВАМ, будемо рекомендувати вашу агенцію всім!!! Шукаємо нагоду, щоби поїхати з вами ще кудись… Ви СУПЕР!!!

 4. Таня :

  Я вдячна за чудесний вік-енд , який співпав з моїм днем народженням. Він був наповнений морем позитивних вражень, цікавої і пізнавальної інформації! Висловлюю щире захоплення усьому, що побачила та почула!
  Окрема подяка Христині, яка нас супроводжувала, а також водієві Ярославу за те, що він так гарно , комфортно та беспечно нас провіз незважаючи на погодні умови та складності дороги.

 5. Валентина :

  Від екскурсії “Романтичні легенди Софіївки” пройшло трохи часу,але враження щей досі приємні і незабутні.Щоб побачити красу і велич парку “Софіївка”,довелося подолати сотні кілометрів,але “воно того варте”.Розміри самого парку,алеї,фонтани просто вражають!!!Крім відомого дендропарку ,Умань може вразити підземеллями василіанського монастиря.Також ми мали змогу насолодитися вечірнім шоу фонтанів “Рошен”,побувати в музеї мініатюр м.Вінниці,здійснили подорож планетами сонячної системи у планетарії,познайомилися з діяльністю видатного хірурга М.Пирогова.Від розповіді про його досягнення досі під враженнями!Крім того змогли відвідати усипальницю з набальзамованим тілом видатного хірурга.
  І на завершення у нас по маршруту був замок у Меджибожі.Особисто в Меджибожі не вперше,приємно вразило те,наскільки багато проведено реставраційних робіт за невеликий проміжок часу.Взагальному все сподобалося,чудовий готель,цікаво складений маршрут.Величезна подяка Христині і водію Віталію!Це були незабутні вихідні!До нових зустрічей!

 6. Тетяна Прийма :

  Під великим враженням від поїздки
  І погода сприяла, і сподобались цікаві розповіді екскурсувода Галини про Софіївку, а також не менш цікаво про Вінниця у мініатюрі.Вразив планетарій саювоєю казкою про зорі… Дуже цікаво, і я була здивована, що так мало людей у групі.
  Трошки не встигли на виставу фонтанів, але ми задовільнились і різнокольоровими фонтаном під симфонічну музику.
  Сподобався готель Ідеал
  Дякую всім причетним до цієї подорожі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку