Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Про нас

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ «ВОЯЖ.UA» (ФОП Щербіна Х. О.) працює на ринку туристичних послуг України з 2016 р. Засновником та керівником агенції є екскурсовод, організатор та просто ЛЮБИТЕЛЬ СВОЄЇ СПРАВИ – Христина Щербіна. Свою першу екскурсію провела з далекому 2006 році і зрозуміла, що в майбутньому проведення та організація екскурсій це буде СПРАВА ЇЇ ЖИТТЯ. Знайомство і спілкування з туристами різного віку та статусу, сотні проведених екскурсій, тисячі кілометрів подоланих доріг, підкорені вершини, руїни замків, вода із цілющих джерел щомісяця, щодня та щохвилини підтверджують цей факт – без екскурсій життя неможливе… Тому у 2016 році було вирішено організувати свою справу і об’єднати навколо себе однодумців – молодих, креативних, сміливих та творчих під назвою «ВОЯЖ.UA».

      “Туризм – це не професія, це – спосіб життя”… Можна писати ще багато афоризмів, але суть залишається одна: заняття туризмом та відвідування екскурсій для мене особисто – це впершу чергу розвиток себе як особистості, а не даремна трата часу та коштів. Вивчення географії, історії та культури своєї країни, знайомство з архітектурними пам’ятками та природними об’єктами, екскурсії та подорожі, а одним словом «туризм» вабили мене з дитинства. Подорожі країнами, невідомими містами та селами, відвідування замків, фортець та храмів, шум водоспадів та мальовничі краєвиди, невідомі стежки лісів та джерела з кришталевою водою, що може бути краще від цього?! Звичайно всі ми різні, але варто хоча б один раз відвідати невідому місцевість в супроводі професійного екскурсовода і в неї можна закохатись назавжди. Запрошую і Вас подорожувати невідомими місцевостями та пізнавати щоразу нові та цікаві місця.

Засновник компанії, екскурсовод-організатор, Христина Щербіна

“Кожна нова подорож стає частинкою пазлу під назвою “Світ”. Відкриваймо світ разом.”

 Екскурсовод Іра

Подорожуючи  я насолоджуюсь, навчаюсь і стаю щасливим. Працюючи гідом, маю змогу  ділитись з іншими людьми знаннями та емоціями. Я постараюсь зробити вашу подорож яскравішою.

Екскурсовод Рома

Я люблю своє місто, свою область, свою країну. Дещо знаю про природу й історію краю, бо ж проїхав і пройшов не одну тисячу кілометрів. А ще – обожнюю свою роботу гіда. Бо немає нічого прекраснішого, ніж вдячні усміхнені очі туристів! То давайте разом мандрувати Україною з любов’ю!!!

Екскурсовод Богдан

Привіт, колеги. Саме так колеги, бо якщо ви цікавитись туризмом, то ми вже маємо спільне. Напевно кожному хочеться якось в житті вдосконалюватись і з цим нам допомагають подорожі, тому що “інвестиції в подорожі – це інвестиції в себе”.Тож ніколи не економте на мандрівках, бо вони того варті. Досліджувати нові місця це завжди цікаво, весело, мудро та позитивно. Я це люблю і хочу ділитись цією любов’ю з вами.

Екскурсовод Софія

Я захоплююсь подорожами, бо саме вони завжди надихають мене, “заряджають” новими емоціями, навчають, збільшують коло друзів, згуртовують, вчать працювати в одній команді. Як сказав французький прозаїк Анатоль Франс: “Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома”. Саме тому я обрала туризм і хочу щоб кожен хто подорожує відчув незабутні враження.

Екскурсовод Леся

  

 Христина                   Рома                            Іра

                                                      Богдан                       Леся                         Софія

Кожна невідома пам’ятка, в якому стані вона б не була, це історія, історія нашого краю, наших предків і вона потребує нашої поваги та уваги, адже як казав відомий український письменник М. Рильський “Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього”. Розвиваймо туризм разом, пізнаваймо історію та минуле нашої країни і ми отримаємо не лише позитивні емоції від проведеного часу, а й познайомимось із чимось невідомим!

МАНДРУЙМО УКРАЇНОЮ РАЗОМ 🙂

З повагою, команда турагенції «ВОЯЖ.UA»

Останні відгуки
підписатися на розсилку