Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Подільські твердині

Тернопіль – Кам’янець-Подільський (фортеця, старе місто) – Хотин (фортеця) – Тернопіль

«Недоля тебе не поділа,
Не витоптав ордами час.
Поділля, квітуче Поділля
Іде з рушниками до нас.»

Відомі та могутні твердині Поділля, кримська та турецька фортеці готові розкрити Вам свої таємниці та «розповісти» невідомі моменти своєї історії. Кожна пам’ятка унікальна по своєму. Розташовані в незвичних місцях вони манять подорожуючих і чарують своєю неповторністю. Не оминіть і Ви ці архітектурні скарби і будьте впевнені, що не пошкодуєте обравши саме цю подорож.

Детальна програма туру тут Подільські твердині

  

Рубрики: ЗАМКИ


(5,00, проголосувало: 3)
Loading...

4 відповіді до “Подільські твердині”

  1. Інна :

    У неділю були на екскурсії Тернопіль – Кам’янець-Подільський – Хотин – Тернопіль . Дуже сподобалось. Маса задоволень. Екскурсовод Богдан всю екскурсію не давав сумувати, давав корисні поради . Подорож була оганізована дуже гарно.

  2. Оля :

    Учнівська і вчительська компанія Снігурівської ЗОШ дякую екскурсоводу Христині і водієві Василю за доречні рекомендації при виборі маршруту за професійні екскурсії за терпіння розуміння і толерантне ставлення за комфорт і гарний настрій вдорозі за потурання всім нашим витівкам і забаганкам і справжній професіоналізм і знання своєї справи! З вами приємно відпочивати і ви нас вже вкотре не підвели! Сподіваюся на подальшу співпрацю!

  3. Svitlana :

    Велике спасибі за чудову поїздку. День народження було просто як здійснена мрія. Ще раз дякую. Гарного дня. Ваша агенція нас просто зачарувала. СПАСИБІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку