Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Перлина Буковини

Тернопіль – Хрещатик (панорама на Заліщики та Дністровський каньйон) – Чернівці (університет, оглядова по місту) – Тернопіль

Вузенькими доріжками ступаю зачаровано,
І посмішка від захвату ясніє на лиці.
Бруківкою устелені, між горами заховані,
В душі закарбувалися чудові Чернівці.

Якщо Ви хочете побувати в Європі без візи, то відвідайте Чернівці, які були і залишаються «потаємною столицею Європи», як називали місто завдяки великій закоханості його мешканців у літературу, театр, музику, в ньому присутні всі великі архітектурні європейські стилі, «де тротуари підмітали букетами троянд, а книгарень було більше, ніж кав’ярень». 

Детальна програма туру тут Перлина Буковини

              

Рубрики: ДЛЯ ДІТЕЙ | МІСТА


(5,00, проголосувало: 4)
Loading...

4 відповіді до “Перлина Буковини”

 1. Світлана :

  Дуже позитивні враження від подорожі у Чернівці. Добре організована програма екскурсій. Поіздка комфортна та необтяжлива. Окрема подяка екскурсоводу Христині, яка не давала нам сумувати ні в дорозі, ні в Чернівцях 🙂 https://20.ua/tr/turizm/turyi/ekskursovod-hristina-scherbina.html#company_reviews_list

 2. Інна Смітюх :

  Дуже гарні враження від подорожі : панорами Заліщиків-Дністровського каньйону-Чернівці( університет, музей під відкритим небом, оглядова екскурсія містом). Навіть дощ не помішав. Добре організована програма екскурсій. Окрема подяка екскурсоводу Ірині та водієві Сергію, які навіть під дощем працювали командою 🙂.

 3. Віра :

  Так, Чернівці, як завжди прекрасні і неповторні… !!!
  Нещодавно побували на екскурсії Чернівці – Хрещатик. Екскурсія розпочалась з помпезної панорами Дністровського каньйону і Заліщиків.
  Вигляд неповторний, словами не передати… Так і хочеться залишитись тут і щодня зустрічати схід сонця і милуватись краєвидом.
  Настільки відчуваєш душевний спокій і затишок.
  Далі ми помандрували в музей архітектури під відкритим небом, де якраз готувались до фольклорного свята різні творчі колективи. Дуже було приємно прогулятися зеленою зоною, подихати свіжим повітрям і побачити побут, в якому жили наші предки багато років тому.
  Потім була екскурсія в Чернівецький Університет – то є взагалі окрема республіка зі своїм казковим дендропарком і особливою архітектурою. Як було приємно пройтися по великих просторих коридорах і залах головного корпусу, і на якийсь час відчути себе студентом престижного навчального закладу.
  Ну а піша хода по місту – то взагалі ВАУ !!! Театр Ольги Кобилянської, Алея зірок, вузенькі вулички, вкриті старою бруківкою, будиночки кожен зі своєю історією і архітектурою, зі своїм кольором – не схожі один на одного. Багато зелені, квітників, кафешок. Чистота міста, його неповторність і привітність людей – вражає. Складається така думка, ніби ми потрапили в одне з європейських мальовничих міст…
  Хотілося якнайдовше погуляти по місту в спокійному ритмі, насолодитися навколишньою красою, але час в нас був обмежений…
  Одним словом – екскурсія нам вдалася, цілий мішок вражень, позитивних емоцій і гарний сонячний день.
  Цим всім позитивом ми хочемо подякувати керівнику ТА ” Вояж” – нашій неповторній Христинці за правильно організовану програму; кращому водієві Володимиру, який нас відвозив ідеально. І окрема подяка нашому гідові Іринці, з якою ми вже не перший раз подорожуємо.
  Вона хоча дуже молоденька, але настільки по- дорослому, виважено, цікаво і з турботою про кожного туриста, проводить екскурсії. Це означає, що людина на своєму місці і займається улюбленою справою.
  Команда ” Вояж”, ми вас любимо, ви в нас найкращі !!! До зустрічі на нових екскурсіях.
  Всім туристам раджу відвідати екскурсію Чернівці – Хрещатик. Не пожалкуєте !!!

 4. Людмила :

  Велике спасибі за чудову подорож! Давно мріяли побачити Заліщики, панорама просто вражає!!! І як бонус екскурсії – місто Чернівці, з його багатою історією та архітектурою. Окрема подяка гіду Софії та водію Володимиру. Яскраво та насичено провели день. Організація на високому рівні, все чітко, вчасно та якісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку