Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Пам`ятка

Пам’ятка туриста, що відправляється в груповий тур

  Дякуємо, що обрали нашу агенцію для свого вікенду. Надіємось, що ми всі отримаємо максимально приємні емоції та враження під час подорожі. Нижче декілька «правил», яких радимо дотримуватись, щоб наша майбутня подорож запам’яталася усім учасникам приємними моментами.

 Автобусний тур – захід груповий. Разом з Вами поруч будуть знаходитися чужі для Вас люди, на початковому етапі поїздки в усякому разі. Виходячи з цього, манера Вашої поведінки не повинна викликати у інших роздратування. Тому в автобусі не рекомендується вживати спиртні напої, шуміти і кричати. Підтримуючи чистоту і порядок в автобусі, Ви не тільки робите свою подорож комфортною, а й, таким чином, висловлюєте свою повагу до роботи водіїв. Автобус, практично, до кінця туру стає Вашим другим домом.

Програма автобусних турів дуже насичена. За досить короткий час Вам належить побачити дуже багато чого. Це і перевага даного виду туризму, і його недолік. Тому, уважно вивчайте програму туру, щоб потім не шкодувати про те, що Ви не змогли за відведений час побачити все, що хотіли. Знову ж, подібні тури дуже динамічні. Людям, які віддають перевагу пасивним видам відпочинку (на пляжі або вдома біля телевізора) такий вид туризму протипоказаний. Якщо ж Вас це не лякає, подбайте про те, щоб Вам було зручно під час тривалих пішохідних екскурсій: одягайте відповідні для цих цілей одяг і взуття.

Групові екскурсійні поїздки потребують високої організованості і дисциплінованості туристів. В іншому випадку буде страждати Ваша екскурсійна програма. Тому, якщо Ви вирішили на якийсь час (або назавжди) покинути групу, повідомте про це заздалегідь Вашого гіда. У будь-якому випадку уточніть адреси і телефони готелів по маршруту. Якщо Ви відстали від групи або у Вас виникли скрутні ситуації (втратили паспорт, гроші тощо) негайно звертайтеся в міліцію.

Щоб Вам було комфортно у Вашому будинку на колесах – радимо взяти в дорогу:

 • Зручний одяг, що не мнеться,
 • Покривало (плед)
 • Взуття на низьких підборах, можна взяти вовняні шкарпетки або тапочки, щоб ноги відпочивали після тривалих екскурсій
 • Захисні окуляри, що не пропускають світло, і беруші.
 • Парасолька на випадок негоди або легкий плащ-дощовик.
 • Надувну подушку під голову (або просто маленьку подушечку).
 • Продукти харчування тривалого зберігання (розчинні супи, чіпси, горіхи, шоколад, вакуумну нарізку), чай, каву в пакетиках.
 • Кухоль з ручкою (керамічний або пластмасовий) для окропу, ложку, відкривачку.
 • Добре мати гігієнічні серветки з вологою просоченням.
 • Електроприлади, необхідні особисто Вам (фен, бритва, дорожній праска), які повинні мати європейську вилку або перехідник.
 • Можете взяти з собою і будильник, щоб спокійно спати ночами, не боячись проспати.

Автобус – один з найбільш зручних видів транспорту, однак і найбільш непередбачуваний, оскільки завжди можливі затримки в дорозі (межі, пробки, аварії на дорогах). Ми рекомендуємо Вам запастися терпінням, взяти в дорогу плеєр з улюбленими касетами і менше переживати.

Пам’ятка туристу, що зібрався у спелеотур Печера

Правила відвідування храму Храми

Правила відвідування заповідних територій Заповідні зони

 

Приємного відпочинку. Мандруймо Україною разом 🙂

З повагою, команда ТА “Вояж.UA”

Останні відгуки
підписатися на розсилку