Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Оренда туристичного спорядження

Сезон відпусток, пікніки на природі, відпочинок біля річки, походи в гори, нічна рибалка та будь-який інший вид активного відпочинку завжди “тягне” за собою питання наявності туристичного спорядження: “Де спати?”, “В що поскладати речі?”, “На чому та в чому приготувати їжу?” та багато інших.

Якщо ці запитання Вам знайомі, Ви зібрались відпочивати на природі і зіткнулись із такими питаннями, то ми готові дати на них відповідь та допомогти Вам.

У нас є все – НАМЕТИ, СПАЛЬНІ МІШКИ, КИЛИМКИ, ПОСУД, ТЕНТИ, НАПЛІЧНИКИ….

Нове та якісне туристичне спорядження, доступні ціни, знижки, індивідуальний підхід до клієнтів.

З НАМИ МОЖНА ДОМОВИТИСЬ 🙂

прайс на оренду спорядження 2018

ПРАВИЛА ПРОКАТУ ТУРИСТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Термін прокату обраховується в добах. Доба прокату починається в 12.00 і закінчується в 12.00 наступного дня (МОЖЕМО ОБГОВОРЮВАТИ ЧАС ) (н-д спорядження потрібне на суботу та неділю. Отримуєте Ви його у п’ятницю після 12.00 і повертаєте в понеділок до 12.00. Оплата за ДВІ доби). У випадку якщо терміни прострочені, то  з орендаря стягується додаткова вартість, що дорівнює вартості доби прокату.

Спорядження, яке передається для виконання договору прокату, є в справному стані, і в чистому вигляді. Клієнт зобов’язаний повернути спорядження в чистому та сухому вигляді, як при отриманні. Якщо клієнт повертає прокатну одиницю у нетоварному вигляді (брудна, мокра, погнуті кілки), то з орендаря стягується додаткова плата, що дорівнює одній добі використання прокату. У випадку пошкодження спорядження під час прокату, клієнт повертає вартість ремонту. Якщо спорядження не підлягає ремонту, то клієнт повертає повну вартість. Якщо спорядження було загублене, або недостача спорядження,  клієнт повертає повну його вартість.

Щоб отримати спорядження на прокат клієнтові необхідно внести заставу. В якості застави можуть виступати:

 – готівка (повна вартість прокатної одиниці)

 – діючий паспорт (як виняток, спорядження може бути переданим за українським паспортом, в цьому випадку людина сама добровільно залишає його для зберігання. У випадку, якщо спорядження передається під заставу закордонного паспорту чи водійських прав, до документів долучається також  ксерокопія українського паспорту, з обов’язковою копією сторінки з місцем реєстрації). Фото на документах повинне ідентифікувати особу, що їх представляє. Усі документи, які передаються для укладення договору прокату,  повинні бути передані людиною особисто.

Останні відгуки
підписатися на розсилку