Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» НОВИНКА Золоте Опілля

Тернопіль – Бережани – Рай – Лісники – гора Лисоня – Тернопіль

Дивовижна місцевість, що потопає в густій зелені лісу, Адам Ієронім молодший посприяв появі тут першого невеликого заміського замку для мисливських розваг. Незабаром здобув собі величезну популярність, зайвим доказом чого служить низка візитів коронованих осіб східної Європи (Богдан Хмельницький, Ян III Собеський, Август II Фердинанд, Іван Мазепа, Петро I) протягом менш ніж шести десятиліть його існування. Знаєте про що ми? Тоді поїхали і гарантовано дізнаєтесь! А ще ви прознайомитесь із символом воєнної звитяги полку Українських січових стріль­ців. Гора Лисоня – місце, де рівно сто років тому творилась історія. Наша історія. Кажуть, що в світі все постійно повторяється. І справді – сто років тому, як і зараз, українські війська захищали свою землю від московських окупантів – як віками до того, як і ціле століття після того.

Детальна програма туру тут ЗОЛОТЕ ОПІЛЛЯ

Рубрики: ВОДОЙМИ | ГОРИ | ДЛЯ ДІТЕЙ | ЗАМКИ | МІСТА | ПЕЧЕРИ | ХРАМИLoading...

2 відповіді до “НОВИНКА Золоте Опілля”

  1. Віра :

    все дуже сподобалось, отримали купу задоволення !!!
    Погода була чудова, компанія була маленька, рашистські ракети нас не діставали, пейзажики неймовірні, багато цікавої Галюсіної балаканини (бо її; як казку слухаєш), цікавий замок з його екскурсоводом, музикант Петро з його ДІТИЩЕМ, все було круто. Рекомендую. Дякуємо МОЦНО за подарований нам позитивний момент у цей складний воєнний час……

  2. Наталія Сороката :

    Дякую за організацію змістовної і цікавої екскурсії “Золоте Опілля”, за масу позитивних емоцій! Незабутні ранковий підйом на гору Лисоню, оповиту молочним серпанком, й оповіді про звитяжні бої за Україну! Вразила чарівна природа урочища Монастирка, неначе справді побувала в раю у раївському парку! Приємна й ерудована гід Галина, професіонал своєї справи і з любов’ю до неї гід у Бережанському замку! Чудовим відкриттям для мене стала зустріч із паном Петром в інтерактивному музеї музичних інструментів “Камертон” в с. Ішків, це унікальна талановита людина, про яку має знати кожен! Неодмінно мандруватиму ще! Чекатиму фото-пам’яток про прекрасну подорож. Процвітання вам і перемоги й миру Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку