Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» НОВИНКА Тернопільська вишиванка

Тернопіль – Буцнів – Сидорів – Гусятин – Борщів – Тернопіль

Полотняна історії нашої землі. Саме про неї будемо говорити і саме заради неї ідемо у ці місця. Вишивка буде всюди. І в храмах, і на іконах, і в музеях. Нам не просто покажуть, нас навчать та ще й розкажуть.  Бо цей вид вишивки це не просто частинка мистецтва чи хобі, це велика праця, в якій є важка історія нашого народу. А на “десерт” після такого “обіду” ми запропонуємо вам величезний камінь над урвищем річки Серет та печеру, що століттями викликають суперечку серед археологів-істориків. Це – одне з наймальовничіших місць Тернопілля наряду з Червоногрудом і збручанським каньйоном. 

Детальна програма туру тут ТЕРНОПІЛЬСЬКА ВИШИВАНКА

  

Рубрики: ЗАМКИ | МІСТА | ПЕЧЕРИ | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 1)
Loading...

Одна відповідь до “НОВИНКА Тернопільська вишиванка”

  1. Інна Смітюх :

    Як тільки Христина каже “відкриття сезону ” ми їдемо не питаючи маршрут…. 🚍 Такі подорожі круті, бо як завжди ще є бонус який не планували. Тут була печера “Кришталева”.! І всі хто ще не був там , мав можливість її відвідати.
    Ви знаєте скільки цікаво є в Тернопільській області?… Дуже дуже-дуже багато. ТА “Вояж” може багато чого показати і розказати. Повірте урок історії в такій формі ваші діти будуть пам’ятати довго. 😉
    Дякую за подорож – це було круто!!! Обід чарівний (дякую всім хто готував ) 🥘🍲🥣☕️. І також дякую нашому водієві Славіку, як завжди молодчинка (12 + балів)
    Мандруйте Україною воно того варте!!!🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку