Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Строкате Поділля

Самчики (палац, парк, льодовня, майстер клас) – Староконстянтинів (замок) – Антоніни (палац колишній, парк, іподром, будинки управляючих)

На початку 20 століття мисливці-аристократи щороку збиралися в Антонінах, що на півночі Хмельниччини. Тут з десятками гончих псів, на породистих скакунах проходили полювання par force. Їхнім господарем був Юзеф Потоцький – один із найбагатших магнатів Російської імперії та шанувальник природи. Резиденція Чечелів в Самчиках – один з найбільш охайних і доглянутих палацових комплексів на теренах України. Палац є одним з найкраще збережених в Україні, що дало змогу облаштувати музей-садибу, яка отримала статус заповідника.

Детальна програма туру Строкате Поділля

 

Рубрики: ЗАМКИ | МІСТА | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

4 відповіді до “Строкате Поділля”

 1. Оля :

  Доброго дня. Вчора повернулися з мандрівки яка проходила 28.03.2021.Сказати що це був хороший тур, то це нічого не сказати. ВСЕ БУЛО СУПЕР!!! ЕМОЦІЇ ПРОСТО БОМБА!!!! Дуже дякуємо Христині і Галині за хороший відпочинок, організацію. Водію Толіку дякуємо!!!! Всім УЧАСНИКАМ туру дуже дякую за КОМПАНІЮ!!!! За гарно проведений час!!! ДУЖЕ ДУЖЕ КЛАСНИЙ ТУР РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!

 2. Інна Смітюх :

  В умовах карантину цього року відкриття сезону пройшло дуже круто. Новим маршрутом :Самчики (палац, парк, льодовня, майстер клас) – Староконстянтинів (замок) – Антоніни (палац колишній, парк, іподром, будинки управляючих). Команда “Вояж” працювала на високому рівні. Смаколики та подарунки сподобалися всім. Водій Толік як завжди майстер своєї справи. Дякуємо і чекаємо на круті екскурсії

 3. Богдана Куцярська :

  Маршрут насправді дуже цікавий, уявляю собі,як гарно там влітку! Думаю, учасники майбутніх екскурсій будуть в захопленні від краси парків і будівель. Ідея з майстер-класом просто мега, це нічого,що не вийшло, лектор настільки гарно пояснював суть народного розпису, його техніки,що, думаю,всі ми отримали достатньо від цього знайомства(smiley). Ну і плюс,що ці казуси з погодою і майстер-класом показали відповідальність і винахідливість екскурсоводів, які не розгубилися і максимально згладили ситуацію.
  Словом,маю велике задоволення від поїздки і планую подорожувати з вами і далі. Тим більше,що мені дивом пощастило виграти сертифікат (flirt)

 4. Валентина :

  Погода настрою не зіпсувала і форс мажор з майстер класом також (малювати не люблю з дитинства), трошки розчарувала екскурсовод в замку в Староконстянтинові, хотілося більшої розповіді про Острозьких…. В загальному поїздка сподобалася, дякую вам за організацію і подарунки, планую найближчим часом з вами в подорож)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку