Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» ОНОВЛЕНО Подільський екстрим

Тернопіль – Завалля (печера “Атлантида”) – Тернопіль

Детальна програма туру тут 

 

Рубрики: ПЕЧЕРИ | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

13 відповідей до “ОНОВЛЕНО Подільський екстрим”

 1. Света :

  Мені сподобалось.Спочатку думала що печеру не здолаю,але все вдалося.Дякую дівчаткам спеліологам , допомогли.Такі тендітні і вмілі!

 2. Інна :

  Хочемо подякувати всій команді Христині -крутому організатору (яка в декреті 🤱показала що вона профі в своїй справі), гіду Богдану-фанат і талановита 👨‍🎓людина і воїну невидимого фронту – водієві Сергію🚌,який по таких 🙃дорогах привіз усіх туристів додому . Печера “Атлантида”🦇 справила бомбезні враження. І замість 2-х годин ми відірвалися аж три години. А Бакота казковою панорамою.🌺🌼🌞🌅🏞 Дійсно 100% море вражень після кожної поїздки з Вояж.UA.

 3. Іра :

  Щиро дякую усій команді “Вояж.UA” за неймовірно цікаву, насичену, екстремальну подорож. Усе було ІДЕАЛЬНО: змістовні розповіді впродовж усього маршруту екскурсовода Богдана (людини з енциклопедичними знаннями і тонким почуттям гумору), професіоналізм спелеолога Крістіни (по 10 разів спокійно пояснювала куди і як ставити ногу чи руку), комфортне безпечне перевезення водієм Сергієм… Ну немає до чого придертися навіть найприскіпливішим туристам. А на завершення – неперевершені пейзажі Бакоти. Нам ДУЖЕ пощастило, що ми потрапили саме на цю екскурсію у саме такому складі. Дякую, Христино, що зібрала таку команду професіоналів. Дуже помітно, коли люди займаються справою, в яку щиро закохані.
  Спробуйте хоча б раз з’їздити куди-небудь з “Вояж.UA” і ви їх більше не проміняєте ні на кого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку