Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» НОВИНКА Космічні враження

Тернопіль – Поморяни – Золочів – Сасів – Тернопіль

Дві резиденції Яна ІІІ Собецького у одному турі. Не вірите? Переконайтесь! Палац, про існування якого ви напевно і не знали, був улюбленою резиденцією легендарного польського короля, переможця турків під Віднем, Яна ІІІ Собєського. Ще у 30-ті роки минулого століття тут тут тривало бурхливе аристократичне життя з гучними прийомами та балами. Навіть радянська влада довгий час знаходила використання цій споруді. І замок – один із найефектніших та неповторних споруд ХVІІ ст., що знаходиться на теренах Львівщини. Це вдале поєднання оборонної споруди з просторим та пишним житлом. З такими знаннями і враженнями точно в космос можна летіти! Але вам лише покажуть телескоп. Та не простий, він дає  можливість моніторити космічний простір, управляти супутниками, які використовуються для цивільних задач.

Детальна програма туру тут КОСМІЧНІ ВРАЖЕННЯ

Рубрики: ДЛЯ ДІТЕЙ | ЗАМКИLoading...

2 відповіді до “НОВИНКА Космічні враження”

  1. Наташа :

    Дуже вдячна вам, Христино, за все: і за цікаву подорож, і за змістовні екскурсії, і за фото, і взагалі – за знайомство та приємне спілкування!

  2. Василинка :

    Дякуємо, за надзвичайну подорож. Прекрасне поєднання обєктів, легкий і комфортний маршрут. Ви показали місця, про які ми навіть не здогадувались і це приємно. Наситчено інформативно, але не забагато. Легка і доступна подача. Достатьо часу на усе. Ми дуже задоволені і повернемось ще. Миру вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку