Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Франковими стежками

Трускавець (дельфінарії, бювет мінеральних вод) – Борислав (церква Св. Анни, нафтова качеля, пам’ятник Св. Варварі) – Нагуєвичі (родинна садиба-музей Івана Франка) – Дрогобич (ратуша, синагога, солеварня, церква Св. Юра)

Серед меморіальних музеїв Львівщини особливе місце займає музей Івана Франка, розташований у Нагуєвичах – рідному селі письменника.  Це давнє галицьке поселення було для Франка не лише місцем длитячих спогадів. Сюди, до батьківської оселі, він часто приїжджав у зрілому віці, тут він написав чимало творів, зокрема повість «Захар Беркут». Рідному селу Іван Франко присвятив і чимало наукових праць, присвячених різним періодам його історії – від знахідок неоліту до народних звичаїв часів свого дитинства.

Детальна програма туру тут Франковими стежками

       

Рубрики: ДЛЯ ДІТЕЙ | МІСТА | ХРАМИLoading...

Одна відповідь до “Франковими стежками”

  1. Галина :

    Два дні чудової подорожі батьківщиною Івана Франка запам’ятаються надовго! Гарна невелика компанія, привітна гід – екскурсовод Софія Зозуляк- не було ані секунди нудьги. Лише позитивні враження і емоції. ДУУУЖЕ рекомендуємо цей маршрут для подорожі, для вікенду.Надзвичайно цікаво , пізнавально, емоційно як для дорослих так і для дітей. Від нас найвища оцінка за продуману програму подорожі, організацію, професіоналізм. Наступну подорож уже плануємо з турагенцією “Вояж”. Ще один момент: усюди, де ми побували, нам пощастило на екскурсоводів – надзвичайно живі, емоційні , цікавезні екскурсії ( мається на увазі в музеї Івана Франка, костелі Святої Анни, Церкві Святого Юрія, у синагозі, на солеварнях).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку