Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» ОНОВЛЕНО Буковинська “Паміра”

Тернопіль – Кіцмань (музей В. Івасюка) – Вижниця (музей Н. Яремчука) – Виженка – гора Томнатик (радіостанція «Памір») – Чартория (лебедине озеро, музей І. Миколайчука)

«Шляхами Буковинської трійці» можна було і так назвати цей маршрут. Йдеться про композитора Володимира Івасюка, співака Назарія Яремчука та актора і режисера Івана Миколайчука. Усі вони народилися і росли на Буковині.

Військова кодова назва радянської радіо-локаційної бази – “Памір” і до того популярну вершину Томнатик перетворила в топове туристичне місце. На покинутій військовій базі з таємною диво технікою, на півторатисячній висоті над рівнем моря, нині проводяться культурні фести та фольклорні свята, концерти, весілля і навіть знімаються відеокліпи для популярних зірок шоубізу. Всіх відчайдухів, які  бажають вдихнути  на повні груди  запах  гірських карпатських вітрів, не зважаючи на далеку і нелегну  дорогу та температурні перепади, ласкаво запрошуємо познайомитимь із розсекречиними залишками радянської інженерії та помилуватись з вершини Томнатика величчю Карпатських гір.

Детальна програма тут буковинська паміра

 

Рубрики: ГОРИ | МІСТАLoading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку