Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» НЕзолота підкова Львівщини

Тернопіль – Унів – Свірж – Старе Село – Тернопіль

Ці замки ви бачили в радянських фільмах, якщо хтось ще їх пам’ятає (фільми), але дивились на них, як на замки іноземні. Особливо багато їх грало у “Д’Артаньяні і трьох мушкерах”: навіть Лувром там був Підгорецький замок Конецпольських. Ми вам пропонуємо поглянути на ці замки під іншим кутом – як на унікальні пам’ятки архітектури, як на безцінні об’єкти культурної спадщини.

Детальна програма туру тут незолота підкова львівщини

 

Рубрики: ЗАМКИ | ХРАМИLoading...

9 відповідей до “НЕзолота підкова Львівщини”

 1. Надія :

  Цікавий одноденний тур. Якраз для тих, хто хоче побачити не “заїжджені” місцини і не виснажитися довгими переїздами.

 2. Марійка :

  Поїздка була чудова! Подяка всім, хто долучився до її організації. Бажаю гарного сезону, задоволених туристів і невичерпної енергії! Горджуся тобою!

 3. Інна :

  Яскраве відкриття туристичного сезону, безпрограшна лотерею і море вражень! Поїздка була чудова! Подяка всім, хто долучився до її організації. Дана екскурсія хто хоче побачити багато нового що є на Західній Україні. Команда Христини як завджи підтвердила що вони найкращі. Люди знайшли своє призначення.

 4. Nataliya Kovalyova :

  Дякую за прекрасну подорож

 5. Олена :

  Поїздка дуже сподобалась. Невиснажлива та емоційна, родзинкою туру є замок у с.Свірж Львівськоі області, де знімали фільм «д’артаньян и три мушкетера». Він залишив купу позитивних вражень. Хороша компанія та чудова погода посприяли відкриттю туристичного сезону. Рекомендую!

 6. Катя Кудла :

  Дякую за позитивні емоції, несподівані сюрпризи і подарунки. За цікавий і наповнений маршрут

 7. Дмитрий :

  Как это понять – про место и время встречи уведомляется за 2 дня??? Предварительно определённое место? Это же как-то планируется заранее. Спасибо!

  • ТА "Вояж.UA" :

   доброго дня. виїзди відбуваються з Тернополя. 1 денні тури о 8 год ранку, 3 денні тури між 6 і 8 год ранку. Все залежно від маршрутів. В програмах вказаний приблизний час відправлення. Повідомляємо за 2 дні, оскільки є туристи не з Тернополя, яким потрібно сюди приїхати рейсовим транспортом, тому підлаштовуємось під час руху такого транспорту. За два дні до поїздки ми маємо уже всі списки з місцями проживання і можемо визначати місце посадки

 8. Вікторія :

  Найзвичайно цікавий тур
  Для тих, хто багато де був і хоче відвідати щось нове, нестандартне – найкращий вибір
  І історія даних місць вражає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку