Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» ОНОВЛЕНО Львівські Карпати (тур в Карпати)

Тернопіль – Урич (скельна фортеця «Тустань») – оглядовий підйомник ГК «Захар Беркут» (найдовший в Україні) – Вигода (Карпатський трамвайчик) – Гошів (монастир) – Тернопіль

Детальна програма туру тут Львівські Карпати та мінеральні води

        

Рубрики: ГОРИ | ДЛЯ ДІТЕЙ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

4 відповіді до “ОНОВЛЕНО Львівські Карпати (тур в Карпати)”

 1. Наталя :

  Христинка! Ми дякуємо тобі за чудову подорож та відпочинок! Дякуємо за цікаві, змістовні розповіді, за надзвичайні емоції, за чудові фото, за твою допомогу, за смачнющий борщ!!!! Нам сподобалося і хочемо ще!!!! Ще особлива подяка шоферу Славіку за його професіоналізм, за нашу щасливу дорогу. 🎉☺️

 2. Інна Смітюх :

  Подорож по Львівських Карпатах була дійсно крута! Маршрут бомбезний, особливо для дітей. Христина як завжди- професіонал. Дякуємо за приємні емоції. 🐬⛪⛰️🏔️🐯🦍🐵🐅🐺🐫🐗🐻🐊🐢🦉🦅🐬🐬🐬🐬🎇 Водієві Славіку дякуємо за професіоналізм і терпіння, за нашу щасливу дорогу. Чекаємо наступних чудових вражень від подорожей.

 3. Уляна Бура :

  Дякуємо за супер вікенд. Все чітко, швидко і організовано. Автобус комфортний. Гід ввічливий і компетентний. Дякую за розуміння і певні коригування в маршруті. Ну а особливо дякуємо за басейн під відкритим небом! Вибачте, що ми так довго їли, а ви на нас постійно чекали )

 4. Оля :

  Тур пройшов супер , Саша з водієм молодці , дякуємо ! Наш випусний вдасвя. А захід сонця в басейні під відкритим небом на фоні Карпат напевно ще довго не забудемо. Як і ви наші відра шашлику )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку