Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Львів у мініатюрі або ідеальне місто для життя

Тернопіль – Жовква (монастирі, старовинні житлові будівлі, торгові камяниці, деревяні церкви, фортифікаційна синагога і, звичайно, замок) – Крехів (Крехівський монастир Святого Миколая отців Василіан) – Тернопіль

Жовква це одне з найважливіших місць в житті Яна III Собєського. Король провів тут дитинство і юнацькі роки, а в пізнішому часі – перед будовою палацу в Вілянові – зробив із жовківського замку першу королівську резиденцію, звану правильно “Малим Вавелем”. 

«…Жовква швидко виростала

Мури будувала,

І ворожі злі навали

Не раз відбивала.

Відбивав Богдан Хмельницький

Він за місто бився

Славний гетьман України

В Жовкві народився…»

Детальна програма туру тут Львів у мініатюрі або ідеальне місто для життя

    

Рубрики: ЗАМКИ | МІСТА | ХРАМИ


(3,50, проголосувало: 4)
Loading...

3 відповіді до “Львів у мініатюрі або ідеальне місто для життя”

 1. Світлана Полякова сказав:

  Ще раз переконалась, що у нас є багато цікавих місць, про які ми деколи і не здогадуємось. Жовква вразила величезною ринковою площею, та неочікувано цікавими культовими спорудами. Мабуть ніколи не бачила розписів, схожих на ті, що є в храмі Василіанського монастиря. Біблійні мотиви в цих розписах стоять поруч з зображеннями подій з історії національного відродження України. Багато цікавих деталей і орнаментів. Янголи в вишиванках, фрески “Акт злуки”, “Берестейська унія”, “Богородиця з дітьми” – все це дуже неординарно зображене і хочеться повернутись в цей храм, щоб роздивитись всі деталі і просто побути в тій атмосфері.
  Крехів зустрів гарним осіннім лісом, крутими стежками, свіжим повітрям, цілющим джерелом. До цього часу, всі поодиноки туристи нашої групи вже стали однією дружньою компанією, і тому прогулянка по осінньому лісу до скельного монастиря була особливо приємною.
  Дякую, Вояжу! Дякую Христині! І дякую нашому водієві за те, що дуже акуратно довіз нас туди і назад! До нових поїздок!

 2. Віра сказав:

  Христинка, ви у нас Молодчинка, ви у нас Супер, ви наше Сонечко !

  Нещодавно, на святкові дні, побували на екскурсії : Жовква -Крехів.
  Екскурсія дуже цікава, змістовна, неймовірні краєвиди і яскраві враження від Жовкви…..
  Справжнє ідеальне європейське місто, чимось схоже на Львів і Прагу.
  Дивуєшся, як можна було на такому невеликому клаптику центральної Площі розмістити так компактно стільки цікавих історичних будівель…

  Ми відвідали чудовий Замок, Храми з їхніми неповторними розписами, піднімалися на Ратушу – помилувалися краєвидами з висоти пташиного польоту, а також прогулялися тихими вуличками осіннього міста, в якому панують: мир, спокій і затишок…
  Далі ми відвідали святі місця в Крихові. Прогулюючись осіннім неповторним лісом, ми добрели до святого джерела і печери, а потім вже відвідали Крехівський монастир – краса неймовірна ( словами не передати) …..
  Поверталися додому замучені, з повними кишенями вражень і повним мішком щастя від нашого казкового, осіннього свята, яке нам влаштували : весела і невгамовна , зі своїми “підколками” , наша Христуня – щебетуня і толерантний, мовчазний і улюблений наш водій Славчик Васильович ( йому особлива подяка за безпечну дорогу, за тепло і затишок впродовж екскурсії).

  Христинка, ми вдячні вам і вашій команді за професіоналізм, за цікаві і змістовні розповіді, історичні факти, за вашу невимушену простоту і індивідуальний підхід до кожної людини. Так тримати !!! Адже кожна ваша екскурсія – то ціле свято і заряд на цілий місяць ……

  Бажаємо команді ТА ” Вояж” : завжди щасливої дороги, сонячної погоди, веселого настрою, привітних і чемних туристів і нових цікавих маршрутів….. Дякуємо вам за надану можливість пізнавати нашу Рідну Україну ближче , як нашим туристам, так і закордонним …. Ви робите добру справу !!!

  А ще хочу попросити : Люди, не лежіть на диванах, не сидіть в телевізорах , а подорожуйте разом з ” Вояж” – життя таке прекрасне , якщо його правильно спланувати .

  Доречі , з цією командою я вже від” їздила 10 ювілейну екскурсію – і цим все сказано !!!

 3. Валентина та Олександр сказав:

  Дякуємо Христині за цікаву, пізнавальну подорож. Наша Україна прекрасна. До нових зустрічей. Весною приїдемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку