Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Камяна Рівненьщина

Тернопіль – Рівне (музей бурштину) – Костопіль (музей лісу) – Базальтове (базальтові стовпи) – Пересопиця (музей першокниги)

Цією пам’яткою природа довела свою неперевершеність майстра-архітектора. Вона запропонувала нам унікальну споруду із базальтових стовпів-багатогранників, що вишикувані стрункими рядами і вражають своєю монументальністю та стрункістю геометричних фігур.

Що зробе цей тур для вас. Чи розкаже про дивовижу місячної доріжки, чи легенду чудернацької квітки, чи про життя маленького тигреняти чи розкриє таємницю бурштинової кімнати – вирішувати Вам.

29 серпня 1561 року у монастирі за 20 кілометрів від Рівного завершили писати Пересопницьке Євангеліє. Це сталося за 20 років до того, як була надрукована Острозька Біблія. І з-поміж цих двох книг у 1991-му обирали ту, на якій присягатимуть українські президенти. Пересопницьке Євангеліє переважило щонайменше з трьох причин. Яких саме? Поїхали з нами і ви дізнаєтесь це!

Детальна програма тут Камяна Рівненьщина

Рубрики: МІСТА | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 1)
Loading...

5 відповідей до “Камяна Рівненьщина”

 1. Вікторія :

  Повернулися вчора із поїздки на Рівненщину) було красиво, цікаво і весело) Пересопниця – це цікавий урок історії…Базальтові стовпи – це щось нове…цікаве, неординарне та дуже гарне)) і взагалі осіння Рівненщина порадувала своєю красою) дякуємо усій команді за мандрівку!!!)))

 2. Оля :

  Поїздка була чудовою!) Дуже цікаві місця і приємна компанія. ♥️

 3. Настя :

  Прийняла участь і поїздці на Рівненщину. Все було прекрасно організовано та дуже атмосферно. Об’єкти просто неймовірні. Велика подяка усій команді

 4. Інна Смітюх :

  Камяна Рівненьщина це не тільки пізнавальна екскурсія, але ще й релакс.🏞. Команда Христина – Богдан – Володя (шофер, а це основний боєць не видимого фронту) спрацювала як завжди на 200%. Люблю подорожувати з командою Вояж , бо знаходять такі місця куди сам не поїдеш бо не знаєш що такі є в Україні 🤩🤔🤗. І повірте в Україні є такі місця, які крутіші Мальдівів чи Єгипту. Подорожуюйте з командою Вояж і ви побачите багато дивовижно і пізнавльного ( а ви знали що в Україні читали і писали 12ст. …… Московії ще в помині небуло….?)🚍
  2

 5. Віра :

  …….. а чи знаєте ви, що у нас в Україні, а саме – на Рівненщині, є такі чудові місця, про які ми ніколи не здогадувались…….
  Музей бурштину, культурно – археологічний центр “Пересопниця”, базальтові стовпи, природний пляж, бірюзова вода і прекрасні краєвиди – що ще більше потрібно людині для щастя, приємних емоцій і класного відпочинку… !!!
  Не потрібно далеко їхати в заморські країни, щоб побачити екзотику……… адже багато екзотики вистачає у нас, в Україні.
  А допомагають нам побачити усю цю українську красу, торкнутись до нашої історії, а також завдяки їм – багато пізнавальних моментів і нових знайомств — моя улюблена турагеція “Вояж UA”.
  Дуже люблю увесь колектив, мені з ними завжди цікаво, комфортно, відповідально і весело…… А це означає, що ЛЮДИ на своєму місці і дуже люблять справу, якою займаються !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку