Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Львівські екзоти і делікатеси

Глиняни (майстер клас з ткацтва килимів) – Яблунівка (равликова ферма) – Садиба Єнота – Буськ (палац графа Бадені, костел, церкви)

Щорічно Глиняни відвідує чимало людей. Більшість із них паломники, але не усі з них знають, що «глинянське чудо» насправді не одне. Лиш йдеться не про другу чудотворну ікону, а про барвистий килим з характерним геометричним візерунком. Мальовниче галицьке містечко має велику історію килимарства, яке десятиліттями було його візитівкою.
А ще ми поговоримо про графів Бадені, коріння якого втрачається десь у Валахії, а за іншими джерелами – в Італії, залишив глибокий слід. Брати Казимир і Станіслав володіли декількома десятками тисяч гектарів землі, у власних млинах переробляли зерно. У місті Буськ, що на Львівщині, Казимир заснував пивоварню, а в Радехове Станіслав розширив аналогічне підприємство, побудував оранжерею. Бадені підтримували школи для польських дітей і костели. А ще ми побачимо єнотів і дізнаємось як вирощують равликів. А ще…. А поїдьте з нами і побачите )

Детальна програма тут глиняни

Рубрики: ДЛЯ ДІТЕЙ | МІСТАLoading...

3 відповіді до “Львівські екзоти і делікатеси”

  1. Олена :

    Чудова організація. Все оплачено в руки гіда і ніде тебе нічого не турбує – просто насолоджуйся і розглядайся. Автобус комфортний і підвозить під сам об”єкт. Дуже сподобалося! Маршрут цікавий, багато таких невідомих історій історичних. І пізнавально, і емоційно, і навіть дитині багато що було цікаве, окрім єнотиків) Велике спасибі!

  2. Svitlana :

    Велике,велике вам дякую,надзвичайно задоволені, Соломійка вже хоче єнотів, равликів пробували (смачні)а жаб’ячі лапки іншим разом.Відпочинок на всі сто, дуже сподобалась нам Галинка,цікаво розповідає.,відчувається що любить не тільки роботу але й туристів.Дякую.І звичайно дякую за подарунки,виявляється Соломійка давно хотіла такий посуд.Дякую ще раз,будемо планувати наступну поїздку

  3. Оля :

    Дуже дякую, все сподобалось і навіть дощ був не завадою)) обов’язково поїдемо ще кудись з Вами)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку