Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Дорогами тисячоліть

Тернопіль – Рукомиш (скельний монастир у травертинах) – Бучач (оглядова екскурсія по місту) – Язлівець (палац Марцеліни Даровської) – Чортків (оглядова екскурсія по місту) – Тернопіль

«Із глибини віків лунає слава
Майстрів, умільців, вроджених творців…
Чортківський замок, церква дерев’яна,
Бруківки-слави з-під копита спів.»

Неповторна архітектура, мистецькі пам’ятки, що відомі далеко за межами Тернопільщини, легенди, які линуть із кожного закутка міст, це варте того, щоб приїхати на Тернопільщину та пройти дорогами тисячоліть. Кожен камінь будівлі, кожна стежина міста, кожна пам’ятка готова Вам розповісти багато цікавого, Вам залишається лише прислухатись.

Детальна програма туру тут Дорогами тисячоліть

     

Рубрики: ЗАМКИ | ПЕЧЕРИ | ХРАМИ


(5,00, проголосувало: 2)
Loading...

4 відповіді до “Дорогами тисячоліть”

 1. Софійка :

  Неодноразово подорожувала з Вояж.UA!!! Бездоганна робота, прекрасна організація, вчасність, ясність, досвідченість, працелюбність і душа – все тут 🙂 Дякую Христинці за розуміння та обізнаність у всіх сферах. Екскурсовод від Бога! Щоб стільки вмістилось в одній галавєшці….Це просто вау! Я кожного разу під враженням від туру! Дякую! Рекомендую, як досвідчений турист вже!

 2. Христина :

  Хочу подякувати Христині за знайомство з Тернопільщиною. Неймовірний Теребовлянський замок, натхненні храми Чоркова, захоплюючий Джуринський водоспад, вражаючі руїни Червоногородського замку і не лише… Христина захопила і закохала нашу групу в Тернопільський край. Цікаві історії, вражаючі краєвиди, красиві аватарки і чудовий настрій після туру гарантую 🙂

 3. Ангеліна :

  Дякуємо за цікаву подорож туристичній агенції ВОЯЖ.UA, а також дякуємо за цікаві розповіді екскурсоводу Ірині 🙂
  Рекомендую подорожувати з цією агенцією!

 4. Світлана Дармограй :

  Поїздка хороша враження також. Іра гарний гарний гід. Цікаво все розповідала. Було чудово. Якщо хороший гід, то і цікаво. Сподобалось все, тому до скорих зустрічей. Ще помандруємо разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку