Туристична агенція “Вояж.UA”

екскурсовод організатор
Христина Щербіна

(068) 175-10-80

(068) 534-94-64

МЕНЮ

» Дністерська казка (сплав р. Дністер)

Тернопіль – урочище Червоне (Джуринський водоспад, руїни палацу Понінських, руїни костелу Вознесіння) – Устечко (сплав) – Печорна (сплав) – Хрещатик (панорама Зілащиків, скельний монастир, Свято Івано-Богословський монастир) – Заліщики – Городок – Більче Золоте (печера “Вертеба”) – Монастирок (скельний комплекс, панорама каньйону р. Серет) – Тернопіль

Ми захоплюємося природою Альп та Кавказу, Карпат та Криму і прагнемо будь-що побувати там. Але не всі знають, що Дністровська долина з її ландшафтами має свою неповторну красу…

Дністер тече по каньйоноподібній долині, утворюючи багато фантастичних звивів – меандрів. Природа Дністровського каньйону своєрідна та неповторна. На його території близько 100 пам’яток живої і неживої природи світового значення, тут збереглися унікальні еталони відслонень гірських порід.

На Дністрі гори підходять так близько до ріки, що утворюють каньйон, руслом якого тече ріка. Типовий вигляд Дністровського каньйону – круті скелясті або заліснені береги, дика і неторкана природа, мальовничі острови. Потоки джерел в деяких місцях зриваються з кручі просто в річку, перетворюючись у живописні водоспади. Окремі частини скал нагадують швейцарський сир, весь у «дірках» від виходів печер і гротів.

У навколишніх селах зустрічаються пам’ятники культури різних народів, що в давнину населяли долину Дністра (церкви, костели, монастирі, палаци, руїни замків і фортець), зокрема печери, деякі з них служили монахам скельних монастирів.

   

Рубрики: ВОДОЙМИ | ПЕЧЕРИ | ХРАМИLoading...

8 відповідей до “Дністерська казка (сплав р. Дністер)”

 1. Василь :

  Дякую за відпочинок за проведений час. Була класна компанія. Надіюсь, що ще зустрінемось і підемо на сплав ще

 2. Леся :

  Було мега крутезно. Дякую за бомбезні вихідні. Очікування перевершено!

 3. Альона :

  Дві мрії здійснились з одному турі. Давно хотіла відвідати печеру “Вертебу” і взяти участь у сплаві. Не думала, що це можна поєднати в одні вихідні. А ще й коли це співпадає із сімейним святом – це ще більше задоволення. Дякую, за гарну компанію і хороші враження. Організація як завжди на висоті! Уже не вперше подорожуємо і переконуємось, що робимо правильний вибір. Так тримати!

 4. Надія :

  Після останнього відпочинку закордоном пообіцяла, що буду відпочивати лише в Україні. Дуже переживала за цей тур, бо для нас це нове: і сплав, і ночівля в наметах, і відсутність гарячої води і нормального туалету. Але ми вижили 🙂 завдяки гарній і продуманій організації. Активний сплав, що замінювався на цікаві екскурсії. Смачна і різноманітна їжу, яку для нас готували швидко і з любов”ю, справне спорядження, а головне професіонали поруч, які все обдумають замість вас. Дякуємо команді, яка любить свою роботу. Рекомендуємо і хочемо ще!

 5. Іра Фареник :

  Якраз повертаємося зі сплаву до Тернополя. Це була справжня пригода. Неймовірні пейзажі Дністровського каньйону інакше просто неможливо побачити, адже стрімкі береги не всюди дозволяють спуститися до берега пішки, а тим більше під’їхати автомобілем. Злагоджена робота команди інструкторів, водія, гідів дозволила туристам вповні насолодитися відпочинком, адже усі побутові турботи вони взяли на себе. Їх турбота і опіка в деталях: шнур для сушіння білизни, про який подбав водій Сергій, дбайливо подана рука гіда Романа
  усім туристам незалежно від віку і статі на не зовсім безпечних стежках, зігріваючі напої інструктора Івана під час дощу… А з таких деталей складається загальне враження від відпочинку, від роботи людей, які люблять свою справу. ЩИРО ДЯКУЮ за чудові три дні, проведені з усіма вами. Окрема вдячність за те, що оперативно підлаштувалися під потреби, чи то прохання туристів про невеличку зміну маршруту Роману і Сергію. Вибачте, що можливо створили вам незручності, але ви зробили усе, щоб ми поїхали додому задоволені! Усім рекомендую цей тур з Вояж.UA.

 6. Sasha :

  Все було дуже добре, організація хороша, люди зібралися прекрасні і веселі. Хотів скинути пару кг, але сталося все навпаки. Хочу подякувати організатору сплаву- Христині, що весь час тримала все на контролі; Софії, Івану і Ромі за відповідальність і чутливість і окрема подяка Сергію за перевезення і підтримку у всьому.

 7. Ліля Горохівська :

  Все суперово і всі молодці.Організаторам велике спасибі.Все за подумали і зробили,годували дуже ситно і смачно.

 8. Олександр :

  На які дати планується ця ,та ще екскурсія до Запоріжжя в 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні відгуки
підписатися на розсилку